GOK Sadki

15.03.2024 - CERAMIKA

Ocena 0/5

Raz w miesiącu zbiera się w Gminnm Ośrodku Kultury w Sadkach grupa ceramiczna, która składa się obecnie z 20 osób. Zajęcia prowadzi doświadczona Instruktor Anna Karolczyk.
Na warsztatach uczestnicy poznają różne techniki lepienia, szkliwienia, pracują z rozmaitymi rodzajami gliny i łączą ceramikę ze szkłem witrażowym.
Zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W grudniu przenieśliśmy się z sali ceramicznej do widowiskowej, aby móc dopisać nowe osoby. Niestety ze względu na dostępność materiałów i specjalistycznych narzędzi liczebność grupy jest nadal ograniczona.

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.)

Galeria zdjęć

432456092_427219239846824_8088038971142086545_n 433568110_427219353180146_8493617924875486446_n 432420700_427219423180139_6474657367770084331_n 432345098_427219466513468_1070747014205673931_n 432393809_427219389846809_2863367128906828370_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności