GOK Sadki

2022.09.20 TWÓRCZE

Ocena 0/5

2022.09.20 TWÓRCZE

Kolejne spotkanie z młodymi twórcami za nami! Dołączyły do nas kolejne 2 osoby- serdecznie witamy Ingę i Franka!

Wczoraj młodsza grupa naszych uczestników miała okazję wykonać kwiat slonecznika

Każde dziecko otrzymało karton z narysowanym kołem, łodyga i listkiem. Pierwszym zadaniem było przyklejenie żółtych papierowych płatków wokół narysowanego okręgu. Następnie kolorowana była łodyga. A na samym końcu uczestnicy wypełniali środek naszego kwiatka nasionami słonecznika.

Trzeba przyznać, że niektóre dzieci okazały się być bardzo cierpliwe i wytrwale układały słonecznikową mozaikę nasionko po nasionku Można im pozazdrościć wytrwałości

Starsza grupa kończyła swoje prace sprzed 2 tygodni. Tym razem ozdabiali wykonane na poprzednich zajęciach organizery na biurka. W ruch poszły plastikowe rurki do napojów, drewniane patyczki, samoprzylepne cekiny, sznurki, pomponiki, filcowe naklejki i kleje.

Uczestnicy naprawdę się postarali i organizery wyszły im cudownie! Kolorowe i przemyślane. Oby służyły naszym zdolnym młodzieńcom jak najdłużej!

Prosimy koniecznie zapoznać się z galerią zdjęć!

Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK

 

Galeria zdjęć

2022.09.20 TWÓRCZE 16 2022.09.20 TWÓRCZE 15 2022.09.20 TWÓRCZE 14 2022.09.20 TWÓRCZE 13 2022.09.20 TWÓRCZE 12 2022.09.20 TWÓRCZE 11 2022.09.20 TWÓRCZE 10 2022.09.20 TWÓRCZE 9 2022.09.20 TWÓRCZE 8 2022.09.20 TWÓRCZE 7 2022.09.20 TWÓRCZE 6 2022.09.20 TWÓRCZE 5 2022.09.20 TWÓRCZE 4 2022.09.20 TWÓRCZE 3 2022.09.20 TWÓRCZE 2 2022.09.20 TWÓRCZE 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności