2022.09.23 ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z TRZECIOKLASISTAMI
2022.09.23 ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z TRZECIOKLASISTAMI
Dziś od rana świętowaliśmy z klasą Pani Hanny Korpal nadejście jesieni. Najpierw krótko porozmawialiśmy na temat zmieniającej się pogody i przyrody, a następnie przeszliśmy do działania. Zadanie uczniów nie było do końca sprecyzowane. Mieli oni po prostu stworzyć ciekawą pracę z dostępnych materiałów. Do dyspozycji dzieci były: pierwsze kolorowe liście, suszone kwiaty, jarzębina itp. Poza tym otrzymali kartki techniczne formatu A3, nożyczki, pisaki i kleje.
Najwięcej powstało krajobrazów jesiennych. Uczniowie pomysłowo wykorzystali liście tworząc z nich korony drzew, ale także przycinając je odpowiednio wykonywali inne elementy, np. domy. Na obrazach nie zabrakło zwierząt- tych rysowanych, ale także skomponowanych z naszych naturalnych materiałów. Pojawiła się także kobieta o bujnej fryzurze z przysychającej hortensji i wrzosów. Pomysłów było naprawdę mnóstwo i zdecydowanie należy za nie pochwalić trzecioklasistów. Wykonanie też było piękne- staranne, odpowiednio skomponowane i wykończone, z dbałością o detale! Uczniowie zdecydowanie zasłużyli, żeby nagrodzić ich trud- gdyby GOK stawiał oceny na pewno byłyby same 5 i 6
Dziękujemy wychowawcy oraz uczniom za miło i twórczo spędzony czas oraz nienaganne zachowanie
Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!