GOK Sadki

2022.11.25 ZAJĘCIA CERAMICZNE Z IIIC

Ocena 0/5

2022.11.25  ZAJĘCIA CERAMICZNE Z III C

 

 

 

W piątek przyszedł czas na szkliwienie prac, które jakiś czas temu wykonali uczniowie Pani Joanny Żurek na naszych zajęciach.

 

Były to jesienne liście w związku z czym w ruch poszły czerwone, żółte, pomarańczowe i zielone szkliwa.

 

Trzecioklasiści świetnie sobie poradzili, chociaż było to ich pierwsze doświadczenie z ozdabianiem biskwitowych prac.

 

 

 

Materiały zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przygotowała je i przeprowadziła Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.

 

 

Materiał: Magdalena Sobiecka

 

______________________________________

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

2022.11.25 ZAJĘCIA CERAMICZNE Z IIIC 9 2022.11.25 ZAJĘCIA CERAMICZNE Z IIIC 8 2022.11.25 ZAJĘCIA CERAMICZNE Z IIIC 7 2022.11.25 ZAJĘCIA CERAMICZNE Z IIIC 6 2022.11.25 ZAJĘCIA CERAMICZNE Z IIIC 5 2022.11.25 ZAJĘCIA CERAMICZNE Z IIIC 4 2022.11.25 ZAJĘCIA CERAMICZNE Z IIIC 3 2022.11.25 ZAJĘCIA CERAMICZNE Z IIIC 2 2022.11.25 ZAJĘCIA CERAMICZNE Z IIIC 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności