2022.12.15 ZAJĘCIA PRZEDŚWIĄTECZNE Z IIIB
2022.12.15 ZAJĘCIA PRZEDŚWIĄTECZNE Z III B
Wczoraj w końcu udało nam się spotkać z klasą Pani Agaty Neulitz, żeby dokończyć jesienne liście, a przy okazji przeprowadzić zajęcia przedświąteczne.
Najpierw uczniowie pomalowali wykonane już jakiś czas temu prace z gliny samoutwardzalnej. Kiedy skończyli przeszliśmy do tworzenia zimowego okienka/domku. Trzecioklasiści otrzymali mnóstwo ozdób, którymi mieli udekorować jak najpiękniej swoje okienka z drewnianych patyczków. Do ich dyspozycji były koronki, dżety, naklejki, sztuczny śnieg, wstążeczki itp.
Efekty pracy uczniów jak zawsze można zobaczyć w galerii zdjęć
Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.
Materiał Magdalena Sobiecka
_____________________________________________________________________________
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!