GOK Sadki

2023.01.06 KOLĘDOWANIE SADKOWIAN W RADZICZU

Ocena 0/5
Kolejne kolędowanie Zespołu Folklorystycznego Sadkowianie!
6 stycznia w święto Trzech Króli na zaproszenie proboszcza księdza Romana Siuchnińskiego, sadkowski zespół udał się do kościoła pw. św. Andrzeja Boboli w Radziczu, gdzie zaprezentował kolędy tradycyjne i regionalne. Zespołowi towarzyszyły dwie solistki: Iga Pstrągowska i Katarzyna Kaczmarek.
_________________________________________________________

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

2023.01.06 KOLĘDOWANIE SADKOWIAN W RADZICZU 7 2023.01.06 KOLĘDOWANIE SADKOWIAN W RADZICZU 6 2023.01.06 KOLĘDOWANIE SADKOWIAN W RADZICZU 5 2023.01.06 KOLĘDOWANIE SADKOWIAN W RADZICZU 4 2023.01.06 KOLĘDOWANIE SADKOWIAN W RADZICZU 3 2023.01.06 KOLĘDOWANIE SADKOWIAN W RADZICZU 2 2023.01.06 KOLĘDOWANIE SADKOWIAN W RADZICZU 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności