GOK Sadki

2023.01.08 KONCERT KOLĘD

Ocena 0/5
W dniu dzisiejszym w naszym pięknym kościele odbył się koncert kolęd, zainicjowany przez sadkowskich organistów: Monikę Łobodę-Plechowską i Szymona Wójcika.
Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili: Chór Akademicki Politechniki Bydgoskiej-dyrygent Agnieszka Sowa, Maestro Jakub Gawrysiak, Monika Łoboda-Plechowska i Szymon Wójcik.
W imieniu organizatorów: Parafii pw. św. Wojciecha w Sadkach i Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach, głos zabrali proboszcz ks. WitoldKorowajczyk oraz dyrektor GOK Iwona Biniak, którzy w kilku słowach podziękowali wykonawcom, inicjatorom i publiczności.
Materiał: Iwona Biniak
________________________________________

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

2023.01.08 KONCERT KOLĘD 12 2023.01.08 KONCERT KOLĘD 8 2023.01.08 KONCERT KOLĘD 7 2023.01.08 KONCERT KOLĘD 6 2023.01.08 KONCERT KOLĘD 5 2023.01.08 KONCERT KOLĘD 4 2023.01.08 KONCERT KOLĘD 3 2023.01.08 KONCERT KOLĘD 2 2023.01.08 KONCERT KOLĘD 9 2023.01.08 KONCERT KOLĘD 10 2023.01.08 KONCERT KOLĘD 11 2023.01.08 KONCERT KOLĘD 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności