GOK Sadki

2023.05.05 ZAJĘCIA KREATYWNE W PRZEDSZKOLU

Ocena 0/5

2023.05.05 ZAJĘCIA KREATYWNE W PRZEDSZKOLU

 

 

Dziś spotkaliśmy się z przedszkolakami z "Dobrych Ludków". Nawiązując jeszcze trochę do Dnia Ziemi porozmawialiśmy sobie o ekologii i dobrych nawykach związanych z dbaniem o naszą cudowną planetę!

 

 

Po pogadance postanowiliśmy udowodnić, że stare i niepotrzebne rzeczy mogą stanowić bazę dla radosnej twórczości i że czasem coś, co normalnie wylądowało by w koszu, można jeszcze wykorzystać i świetnie się przy tym bawić!  Ze starych kartonów powstały koła, a z niepotrzebnych kawałków materiałów paski. Zadaniem dzieci było przewlekanie tkanin przez dziurki w kole i wiązanie ich dowolnym sposobem. Na koniec za pomocą markera dzieci narysowały oczy nosy i buźki. Tym oto sposobem powstały najprawdziwsze lwy! A materiały pochodziły w 100% z odpadów 

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim paniom za pomoc i zaangażowanie w dzisiejszą pracę! 

 

 

 

 

Materiał: Magdalena Sobiecka

 

 

___________________________________________________________

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

ZDJ (1) ZDJ (10) ZDJ (11) ZDJ (2) ZDJ (3) ZDJ (4) ZDJ (5) ZDJ (6) ZDJ (7) ZDJ (8) ZDJ (9)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności