GOK Sadki

2023.06.06 TWÓRCZE

Ocena 0/5

Wczoraj na naszych zajęciach miałyśmy typowo kobiece towarzystwo, bo przybyły na nie same dziewczynki. Wykorzystując tę okazję postanowiłyśmy wykonać biżuterię.
Zaczęłyśmy od breloczków z imionami, a później powstały bransoletki, naszyjniki itp.
Dziewczynki nie zapomniały o najbliższych i dla nich również wykonały spersonalizowane breloczki.
Na koniec urządziliśmy sobie mini salon fryzjerski. Każda dziewczynka wracała do domu z kolorowym warkoczykiem na głowie. Niektóre z nich miały nawet po dwa, gdyż zostały im jeszcze po naszym Dniu Dziecka!
To było bardzo miłe popołudnie.
Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

346499912_188876867103598_8925538159421808806_n 346661209_233941836011886_1720177865199445119_n 346843243_790572855913929_3538146827126667570_n 346860023_288608153512309_7342740981689849703_n 346888636_800551957977285_3957760624373990518_n 347120385_783138583455221_18091739809848759_n 349013580_615051637253356_8674125250765872736_n 345635939_256082783672550_4022825739216926255_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności