GOK Sadki

2023.06.20 OSTATNIE TWÓRCZE

Ocena 0/5

Wczoraj odbyły się ostatnie zajęcia TWÓRCZE dla dzieci. Oczywiście ostatnie przed wakacjami! Wrócimy z nimi już od września .


Tym razem dzieci wykonały kolorowe motyle z talerzyków papierowych oraz drucików kreatywnych. Najpierw narysowały piękne wzory czarnym cienkim markerem, a następnie wypełniały je ulubionymi, kolorowymi pisakami wodnymi. Na koniec wspólnie przyklejaliśmy drucik w miejsce czułek przy pomocy kleju na gorąco.
Kiedy dotarła do nas starsza grupa zabraliśmy się za wakacyjny wystrój sali zajęciowej. Efekty naszej wspólnej pracy widoczne są na zdjęciach .


Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.
Materiał: Magdalena Sobiecka





___________________________
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

347140306_276877148214368_5433988657464138459_n 347430269_276877371547679_5453235656372828555_n 348480487_276877241547692_3973017334776741707_n 348724436_276877281547688_3663996499304866262_n 348730075_276877268214356_7410215914433960113_n 351206608_276877341547682_368367985177468064_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności