GOK Sadki

2023.12.12 GWIAZDORKI Z TALERZYKA Z KLASĄ I B

Ocena 0/5

Wtorkowy poranek rozpoczęliśmy od bardzo miłych odwiedzin. A to za sprawą wizyty klasy I B wraz z wychowawczynią, Panią Agatą Neulitz. Dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywały świąteczne prace plastyczne.

Wszystkie dzieci doskonale wiedzą, że Święta to czas radosnego oczekiwania, pełen ciepła i miłych chwil. O tym rozmawialiśmy na początku spotkania. Następnie uczniowie wysłuchali krótkiej historii pt. "Moja pierwsza książeczka na Święta". Chętnie odpowiadali na pytania do tekstu oraz opowiadali o swoich listach i prezentach w nich opisanych.

W części twórczej z papierowego talerzyka powstały piękne Gwiazdorki. A to za sprawą białej krepy, czerwonego papieru oraz pasteli. Wszystkie dzieci stanęły na wysokości zadania i mogły pochwalić się swoimi wyjątkowymi Mikołajami.

 

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

411213212_373426938559388_614835648983670292_n 410940487_373426821892733_2032702924870709900_n 409191139_373427015226047_5591942470984752124_n 410132624_373426628559419_8763954897093472954_n 410167788_373426725226076_4308078960902769359_n 411162664_373427065226042_1634620563080763504_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności