GOK Sadki

2023.12.12 ZIMOWE PEJZAŻE Z KLASĄ III

Ocena 0/5

2023.12.12 ZIMOWE PEJZAŻE Z KLASĄ III

We wtorek (12 grudnia) mieliśmy przyjemność gościć także  uczniów klasy III wraz z wychowawczynią, Panią Judytą Pawlaczyk. Rozmawialiśmy o zbliżających się świętach i oczekiwanych prezentach. Wachlarz dziecięcych marzeń jest ogromny.

Po miłym wstępie przyszła kolej na działanie. Tym razem uczniowie otrzymali czarne kartki, na których stworzyli niepowtarzalne zimowe widoki. Pastele nakładali mocno dociskając lub delikatnie pocierając. Rysowały poszczególne elementy lub tworzyli kolorowe tła, które stawały się bazą ich prac. Jednym słowem panowała pełna dowolność. A zaangażowanie i staranność w wykonaniu pejzaży przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Gotowe rysunki to zdecydowanie małe dzieła sztuki.

 

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

409731040_373490738553008_1453241291854743715_n 409210762_373490851886330_6742005217294817998_n 411292309_373490888552993_9053208887391417260_n 411173035_373490845219664_5286839190667589014_n 411289990_373490865219662_4228781906071137721_n 410946841_373490648553017_7566260020252484426_n 410356059_373490938552988_6548671352640594389_n 410609705_373491025219646_6210847387173133526_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności