GOK Sadki

2023.12.15 ŚWIĄTECZNE KARTKI Z KLASĄ PIERWSZĄ

Ocena 0/5

Jeszcze przed Świętami mieliśmy okazję odwiedzić klasę pierwszą wraz z wychowawczynią - Panią Hanną Korpal. Uczniowie przygotowali piękne kartki świąteczne dla swoich bliskich.

Spotkanie rozpoczęliśmy od przeczytania krótkiej historii o Świętym Mikołaju. Dzieci aktywnie odpowiadały na pytania do tekstu. Chętnie opowiadały o tym, co chciałyby dostać na Święta. Następnie z kartek papieru, naklejek, wstążek i kolorowych pisaków powstały upominki dla najbliższych. Najpiękniejszym prezentem zawsze jest dobre słowo, więc pierwszoklasiści chętnie wpisywali na swoich kartkach życzenia pełne ciepła i miłości.

Autor: Monika Mitek.

 

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

415222752_381024914466257_1088701587587048076_n 415191807_381026977799384_6212961452742657889_n 412929948_381028247799257_1041962519753233851_n 414244301_381027714465977_2882089417037894638_n 414347091_381025184466230_4381648116090563243_n 414722694_381026214466127_6549768110783463566_n 415248429_381025271132888_803482377019373325_n 415224634_381025351132880_7346757638571891775_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności