GOK Sadki

2024.02.19 - FERIE Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY W SADKACH ORAZ Z GMINNĄ BIBLIOTEKĄ PUBLICZNĄ W SADKACH – KINO I KRĘGLE W BYDGOSZCZY

Ocena 0/5

Dnia 19 lutego Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach zorganizowały wyjazd dla dzieci do Bydgoszczy. Pierwszym celem naszej podróży był Olimpia Bowling, gdzie dzieci próbowały swoich sił w grze w kręgle. Przez dwie godziny nasi podopieczni doskonalili swoje umiejętności w tej dyscyplinie. Następnie, by ostudzić sportowe emocje, udaliśmy się autokarem do Multikina, gdzie wspólnie obejrzeliśmy film pt. "Wonka". Widząc po reakcji dzieci, wybór przypadł im do gustu. Od pierwszej do ostatniej sceny w skupieniu wszyscy oglądali losy bohaterów na dużym ekranie. Po filmie dzieci pełne pozytywnych emocji wróciły do Sadek. 

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

422749611_791105089707637_3893814263022851206_n 422700040_791105956374217_4900796100064666969_n 422641764_791105786374234_2306810457865050178_n 422647688_791105209707625_1705154527345366037_n 422667750_791106013040878_9207738976500056467_n 424949489_791104956374317_5820164892028568866_n 427660595_791105449707601_1493674305105518487_n 424888685_791105036374309_8159075219010760652_n 425244855_791104999707646_2537830382447677238_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności