GOK Sadki

2024.03.13 WIELKANOCNE KOSZYCZKI I PŁOTKI Z KLASĄ II

Ocena 0/5

Za sprawą zbliżających się Świąt w sali 33 znów zrobili się gwarnie
W środę, 13 marca, mieliśmy przyjemność przeprowadzić zajęcia kreatywne dla klasy II, której wychowawczynią jest Pani Emilia Górak.
Dzieci z dużym zapałem przystąpiły do wykonania wielkanocnych dekoracji. Na początek ozdabiały papierowe miseczki. Jak się okazało po doczepieniu do nich rączki zamieniły się w urocze koszyczki. Dodatkową atrakcją było zasianie w nich rzeżuchy.
Następnie uczniowie kolorowali i dekorowali drewniane płotki. Stały się one uroczymi ozdobami, idealnie oddającymi wielkanocny nastrój.
To było bardzo miłe spotkanie. Jak zawsze mówimy do zobaczenia.

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

432444391_428129396422475_3471610118486179108_n 431536707_428128843089197_8216290861572456575_n 433865430_428129123089169_7812782564174323558_n 431309265_428129063089175_6177605302753742994_n 431476566_428129023089179_4977485988796364139_n 431483215_428129179755830_75206880457349522_n 431262310_428128969755851_1047688910260251917_n 431479104_428129319755816_7233246024729424575_n 431485191_428129223089159_8530634012934804015_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności