GOK Sadki

2024.03.20 WIELKANOCNE KURCZACZKI Z KLASĄ II

Ocena 0/5

20 marca naszą salę twórczą odwiedziła klasa II, wraz z wychowawczynią, Panią Agatą Werner. Uczniowie mogli wykonać wyjątkowe ozdoby - kurczaczki wychodzące z jajka.
Tradycja Świąt Wielkanocnych jest dobrze znana dzieciom. Wiedzą co powinno znajdować się w koszyczkach do święconki, co symbolizują te pokarmy. Bardzo chętnie szykują swoje domy na Wielkanoc i z przyjemnością wykonują różne ozdoby.
W tym roku uczniowie mogli stworzyć z nami oryginalne pisanki, z których wychodzi kurczaczek. Już sama dekoracją jajek była bardzo pracochłonna, a starania dzieci przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Efekt pracy dzieci był piękny.

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

433494079_433653042536777_149038956131128405_n 434184134_433653085870106_8533003292013476039_n 434089257_433653289203419_9176978383449245785_n 434208289_433653142536767_2428917264367044469_n 434194567_433653349203413_2260841994820051551_n 433622625_433653462536735_2408792257519709827_n 433614876_433653372536744_6011433358722927002_n 434185009_433653409203407_5203479792345551878_n 434194756_433653425870072_7051470763130253566_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności