GOK Sadki

2024.03.24 NIEDZIELA PALMOWA - UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD

Ocena 0/5

24 marca Mszę w Parafii pw. św. Wojciecha w Sadkach rozpoczęto od uroczystego wejścia do kościoła. Wierni nieśli palmy, których część wzięła udział w naszym konkursie na Najpiękniejszą Palmę w gminie Sadki.
Po nabożeństwie dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Pani Iwona Biniak, oraz ksiądz proboszcz Witold Korowajczyk wręczyli nagrody zwycięzcom. Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie konkursem. Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy pięknych palm.

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

433941814_432003586035056_2640313898588314530_n 433929905_432003656035049_2243516984962750241_n 434236839_432008289367919_5141519379692768047_n 434179556_432008366034578_5690465237095829425_n 433438107_432008402701241_3072832783525111797_n 431577011_432004712701610_5645815540589850772_n 420197122_432004782701603_3977286089481947067_n 433930835_432004659368282_2979252951364084563_n 431528657_432003812701700_4617477831091215113_n 431522439_432003912701690_4419441718157802818_n 433886173_432004292701652_3451614259122045947_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności