GOK Sadki

2024.04.16 O ŚRODOWISKU Z KLASĄ I

Ocena 0/5

16 kwietnia w naszej Sali twórczej gościła klasa I, wraz z wychowawczynią, Panią Agatą Neulitz. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ziemi. Warto rozmawiać z dziećmi o naszej planecie i wspólnie zastanawiać się, jak o nią dbać. 

Na początku zajęć rozmawialiśmy o segregacji śmieci. Okazało się, iż temat ten jest bardzo dobrze znany pierwszoklasistom. Następnie płynnie przeszliśmy do wykonania pracy plastycznej. 

Pierwszym zadaniem uczestników spotkania było stworzenie drzewa z odrysowanej dłoni. Trzeba przyznać, iż wyobraźnia naszych gości przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Na drzewach roiło się od gałęzi, pszczół, motyli i kwiatów. Te pojedyncze prace połączyliśmy poprzez umieszczenie ich na dużym rysunku naszej Ziemi. W ten sposób powstała piękna ozdoba na gazetkę szkolną.

Kolejnym zadaniem było pokolorowanie kształtu naszej planety oraz doczepienie do niego rąk i nóg. Podejście dzieci do wykonania tej pracy było niesamowite. Ich wiedza i pomysłowość sprawiły, że efekt końcowy był imponujący. 

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

DSC_0228 DSC_0210 DSC_0197 DSC_0199 DSC_0205 DSC_0207 DSC_0191 DSC_0189 DSC_0190 437802613_395739696631637_4131964711414485074_n 434018498_439904801737498_3326911022383716881_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności