GOK Sadki

2024.05.14 DZIEŃ OTWARTY W GOK -ŚWIAT PRZYRODY

Ocena 0/5

14 maja dzieci z naszej gminy mogły spędzić czas w naszej pracowni twórczej. Już od godziny 8:30 przybyli pierwsi zainteresowani. Czas spędziliśmy w miłej atmosferze pod hasłem przewodnim "Świat przyrody".

Dzieci, które chciały spędzić z nami czas rozwiązywały zadania, kolorowały kolorowanki. Nie zabrakło puzzli i gier planszowych, w których mogły się zmierzyć z instruktorkami GOK. Ponieważ pogoda dopisała, wybraliśmy się na spacer. Przeprowadziliśmy gimnastykę w plenerze, a uczestnicy zajęć chętnie grali w Dziadka Mroza. Podczas wędrówki zbieraliśmy listki i kwiatki, które wykorzystaliśmy po powrocie do sali zajęć. 

Dzieci wykonały gąsienice, które spacerowały po listkach. Można było wykonać również żaby, w których brzuchach znajdowały się roślinne dekoracje. 

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

 

Galeria zdjęć

441378977_462601659641915_6047538049309514262_n 441361498_462601396308608_283919324529271709_n 442500356_462600786308669_5120677947585620830_n 442475208_462601536308594_1528051103768664840_n 442473508_462601639641917_7332973371022021505_n 442472268_462601936308554_4271358028232634447_n 442449151_462601762975238_7121630954499859517_n 442466880_462601812975233_427555047739488543_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności