GOK Sadki

2024.07.12 BITWA WODNA I SŁODKIE ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ

Ocena 0/5

Podwórka i ulice pełne gwaru dziecięcych zabaw. Gry w gumę,  dwa ognie, budowanie baz i całodzienne jeżdżenie na rowerach. W latach 90. zawsze było co robić. Nie znaliśmy sformułowania "nudzi mi się", a zabawa zaczynała się wczesnym rankiem i kończyła późnym wieczorem. 

Nasz ostatni dzień zajęć również należał do bardzo aktywnych. Od rana skakaliśmy w gumę. Następnie dzieci wzięły udział w dwóch bitwach wodnych. I choć słychać nas było z daleka, to nikt nie gniewał się za ranek pełen krzyków i radosnych pisków. A w dzieciach królowały radość i beztroska.

Ten miły dzień zakończyliśmy wizytą w Fabryce Lodów w Sadkach.

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

453012937_508634225038658_1764839078257470421_n 453074386_508634168371997_3927990682537107914_n 453481343_508634058372008_4108108922584299352_n 453264027_508634288371985_3002039594293905183_n 453408580_508633911705356_830001269619558307_n 453068398_508634408371973_3530929796174391180_n 453192979_508634361705311_6640109129797697322_n 453143891_508634378371976_1289236146445829708_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności