GOK Sadki

2024.09.21 BIEG O JABŁKO

Ocena 0/5

W sobotę, 21 września, po raz kolejny odbył się w naszej gminie Bieg o Jabłko. Ta inicjatywa ma na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz wskazanie biegania, jako świetnego sposobu na zadbanie o swoją dobrą formę. Jak co roku przedsięwzięcie wspólnie organizowali: Gmina Sadki, Szkoła Podstawowa w Sadkach i Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach. 

Zawody rozpoczęły się od oficjalnego przywitania zebranych przez Wójta Gminy Sadki, Pana Michała Piszczka oraz przez Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Panią  Iwonę Biniak. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele: Barbara Żurek, Iwona Jóźwiak, Weronika Rola oraz Bartosz Ksobiech. 

W tym roku w zawodach wzięło udział 137 uczestników, zmierzyli się oni w 12 kategoriach.

Wyniki przedstawiały się następująco:

Dziewczęta - 200 m

1 miejsce: Chanel Maciejewska

2 miejsce: Alicja Maciejewska 

3 miejsce: Hanna Raczek 

Chłopcy - 200 m

1 miejsce: Jakub Balcer 

2 miejsce: Antoni Sommertag

3 miejsce: Seweryn Hoppe

Dziewczęta - 400 m

1 miejsce: Wiktoria Marzyńska 

2 miejsce: Emilia Szyperska

3 miejsce: Maria Garczewska

Chłopcy - 400 m

1 miejsce: Leon Łuczyk 

2 miejsce: Antonii Wrzeszcz

3 miejsce: Mieszko Kuliberda

Dziewczęta - 600 m

1 miejsce: Maja Maciejewska 

2 miejsce: Maja Balcer

3 miejsce: Marianna Żebrak

Chłopcy - 600 m

1 miejsce: Hubert Krzemiński 

2 miejsce: Jakub Staniszewski

3 miejsce: Wiktor Moczadło

Dziewczęta - 800 m

1 miejsce: Aneta Maciejewska

2 miejsce: Aleksandra Maćkowiak

3 miejsce: Amelia  Żygowska

Chłopcy - 800 m

1 miejsce: Stanisław Krzemiński

2 miejsce: Borys Furmaniak

3 miejsce: Maciej Wajer

Dziewczęta - 1200 m

1 miejsce: Nikola Maciejewska 

2 miejsce: Natalia Przywecka

3 miejsce:Gabriela Krzemińska

Chłopcy - 1200 m

1 miejsce: Bartłomiej Maćkowiak

2 miejsce: Dominik Zawieja

3 miejsce: Karol Wajer

Dziewczęta - 1600 m

1 miejsce: Kamila Maciejewska

Chłopcy - 1600 m

1 miejsce: Oskar Maćkowiak 

Nagrody rzeczowe i medale wręczali: Wójt Gminy Sadki Michał Piszczek, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sadkach Lidia Serwińska i Dyrektor Przedszkola Gminy Sadki "Dobre Ludki" Dorota Wiśniewska.

Galeria zdjęć

461083447_545424014693012_358686177101122637_n 461091545_545424171359663_4790846809891958306_n 461093139_545423718026375_5901240558885682727_n 461159697_545423791359701_4819705238259292942_n 461198838_545423054693108_327794204146982859_n 461199687_545423251359755_4265898342526113769_n 461199712_545423181359762_2142437424212082783_n 461211280_545423901359690_3462880784425713237_n 461212765_545423134693100_8645122049680956409_n 461228208_545423664693047_3121232662641728540_n 460988344_545424104693003_8753814600830754906_n 460989050_545423761359704_4655541994811221047_n 461031180_545423244693089_8629050048290721644_n 461049686_545423028026444_5812272137945878993_n 461049973_545423108026436_5247420807935896353_n 461051147_545423291359751_8634028193092544135_n 461064710_545423288026418_1937783588966356027_n 461064717_545424254692988_1723707468982337698_n 461083258_545424121359668_7055304583887259598_n 461083267_545423824693031_8779019806391622067_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności