GOK Sadki

2024.09.25 DZIEŃ JABŁKA - Z WIZYTĄ W BNINIE

Ocena 0/5

25 września odwiedziliśmy dzieci z Przedszkola Dobre Ludki, oddział w Bninie. Korzystając z nadchodzącego święta zorganizowaliśmy Dzień Jabłka.

Uczestnicy spotkania wysłuchali historii o jabłku, które stało się najlepszym przyjacielem małego chłopca. Następnie rozpoczęliśmy prace przy stolikach. Dzieci wykonały kolorowe jabłka, z drewnianym ogryzkiem. Najwięcej radości dawało dzieciom narysowanie w nich robaczków.

W ramach małej przerwy zatańczyliśmy dwie piosenki, oczywiście pasujące do tematu. 

Ostatnim naszym zadaniem było wykonanie jabłek przy pomocy plasteliny oraz krepy. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem wciskały małe kawałki,  które stały się pięknymi,  kolorowymi jabłkami.

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

461532244_550462234189190_5102289032140099726_n 461496923_550468674188546_3458534018838970417_n 461579145_550461927522554_516570129449640302_n 461547680_550468700855210_676338017256937128_n 461554159_550461890855891_5773642178403211869_n 461589146_550462484189165_18532465910206508_n 461783530_550462774189136_60517371406614567_n 461582160_550461964189217_6324859437962581114_n 461660764_550462017522545_7332297800722273905_n 461747600_550462084189205_175709276751834173_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności