GOK Sadki

2024.10.26 DZIEŃ DYNI W BNINIE

Ocena 0/5

Wspólną wyprawa po słodycze, zabawy na sali, słodki poczęstunek oraz wiele uśmiechów na dziecięcych buziach. Tak spędziliśmy Dzień Dyni w Bninie. 

Na zaproszenie Pani Sołtys,  Marzeny Szyperskiej, sobotnie popołudnie spędziliśmy w Bninie. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego spaceru po wsi. Dzieci chętnie pukały do drzwi i zbierały słodycze. Następnie udaliśmy się do wcześniej udekorowanej świetlicy. Tam na dzieci czekał słodko zastawiony stół. Z pełnymi brzuchami wszyscy chętnie brali udział we wspólnych grach i zabawach. Nie mogło zabraknąć przebierania za mumie, czy zbierania słodyczy kościstą ręką.

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

465598869_575975738304506_2362924745682734347_n 465654360_575977171637696_184449921618449003_n 465448245_575975828304497_8632755571947869829_n 465446795_575977541637659_3218830441001374390_n 465581287_575977558304324_7176065693112956840_n 465458798_575977248304355_5699989525362366338_n 465608628_575977488304331_3686008114659627768_n 465713404_575977464971000_254708527768351125_n 465712012_575977294971017_6410445747479212117_n 465730104_575977408304339_24609025611298397_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności