GOK Sadki

2025.01.16 BEZPIECZNE FERIE U MOTYLKÓW

Ocena 0/5

16 stycznia odwiedziliśmy grupę Motylków z Przedszkola Dobre Ludki w Sadkach. Rozmawialiśmy o tym, jak bezpiecznie spędzić ferie. Dzieci wysłuchały opowiadania, tańczyły i wykonały prace plastyczne. 

Nasze spotkania rozpoczęliśmy od pytania czym są ferie. Przedszkolaki opowiadały z czym im się one kojarzą. Wysłuchały opowiadania "Kulig", w którym zauważyły błędy w zachowaniu głównego bohatera. Wzorowo określiły jak trzeba się ubierać i zachowywać podczas zimowych zabaw.

Podczas pracy plastycznej każdy wykonał swój autoportret.  Na otrzymanym kółku dzieci rysowały swoje twarze, czapki wyklejały wydzierankami, a szaliki ozdabiały kolorowymi wzorami. Całość przyklejały na kolorowe kartki, na których można było dorysować zimowe akcenty. 

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

474011489_627499843152095_6218323824709318963_n 473621740_627499779818768_1634915179661551312_n 473622053_627499709818775_5166386123666166172_n 473749930_627499576485455_3815877065990614554_n 474006730_627499653152114_8382482168406511998_n 474067212_627499923152087_4681669543706894285_n 474016642_627499966485416_3278668554637655613_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności