GOK Sadki

2025.02.05 CERAMIKA

Ocena 0/5

Ceramika dla dorosłych odbywa się w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach raz w miesiącu. W lutym rozpoczęliśmy już przygotowania do Wielkanocy. Instruktor Anna Karolczyk zaproponowała nam wykonanie uroczych kur, które wiosną ozdobią nasze domy. Następnie przystąpiliśmy do nakładania szkliwa na dzwonki i anioły. Jak zwykle na efekt końcowy musimy jeszcze trochę poczekać. 

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).. zm.).

Galeria zdjęć

477193146_643719958196750_5544620363104833331_n 479184974_643720131530066_2853602535129577509_n 476973156_643720258196720_1198428669244720800_n 476368714_643720068196739_6746606191189002976_n 476423923_643720181530061_2415007984361947015_n 476673505_643720154863397_1888212825117248898_n 476823101_643719971530082_4887902186470275730_n 476831689_643720091530070_2559497717094656032_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności