GOK Sadki

2025.02.24 BAL KARNAWAŁOWY „DOBRYCH LUDKÓW”

Ocena 0/5

Na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbył się wspaniały bal przebierańców, który poprowadziła firma „Relacjonujemy” Paulina Cholewa. Odwiedziły nas dzieci z przedszkola "Dobre ludki" z Sadek oraz oddziałów z Bnina i Dębionka. Dzieci pojawiły się w niesamowitych strojach od księżniczek, superbohaterów, po zwierzątka i postacie z bajek. Wszyscy świetnie się bawili tańcząc do ulubionych piosenek i biorąc udział w zabawach.

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

487044732_675796151655797_4687095995747679281_n 486372578_675798654988880_579187480987143920_n 486467492_675795988322480_7057611179918077877_n 486487749_675798168322262_7778586936874380573_n 486510454_675796388322440_4570318795155696938_n 486545673_675796138322465_7089162232291607407_n 487380187_675797911655621_5638331723576881005_n 487044732_675796151655797_4687095995747679281_n 486372578_675798654988880_579187480987143920_n 486467492_675795988322480_7057611179918077877_n 486487749_675798168322262_7778586936874380573_n 486510454_675796388322440_4570318795155696938_n 486545673_675796138322465_7089162232291607407_n 487380187_675797911655621_5638331723576881005_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności