GOK Sadki

2025.07.20 - KONCERT ORGANOWY

Ocena 0/5

W niedzielę 20 lipca zaprosiliśmy mieszkańców naszej gminy do Dębowa na XXVII Międzynarodowy Koncert Muzyki Organowej. Przed zgromadzoną publicznością wystąpił Gedymin Grubba (organy) oraz tenor - Dawid Janczewski.
Zgromadzeni goście chętnie wysłuchali koncertu, dzięki któremu mogli przenieść się do zupełnie innego świata. To było piękne przeżycie.
Organizatorami wydarzenia byli: Fundacja Promocji Sztuki, Parafia w Dębowie, Gmina Sadki i Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach

Galeria zdjęć

518885938_765123809389697_4112374330387162185_n 519325863_765123616056383_3847879985822497640_n 519337302_765124412722970_6805986448155372398_n 519407079_765124136056331_4945363177115777172_n 520467495_765123872723024_862875058234785526_n 520549762_765124066056338_419774123874252883_n 520606516_765123739389704_5665282256765039091_n 521572870_765123469389731_7088535607328574993_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności