GOK Sadki

2025.09.05 K-POP - CZYLI ZAJĘCIA ZE "SKAKANKĄ"

Ocena 0/5


W piątek odbyły się pierwsze zajècia taneczne w tym roku szkolnym. Nawiązaliśmy współpracę ze szkołą tańca "Skakanka", a młodsi mieszkańcy naszej gminy mogą zgłębiać tajniki k-popu.
Na sali widowiskowej na dzieci czekała Pani Oliwia. Omówiła formę zajęć i przeszła do treningu próbnego. Zajęcia będą się odbywać w dwóch grupach wiekowych: 3-6 lat oraz 7 latki i starsze dzieci. Wszyscy chętnie powtarzali ruchy wykonywane przez instruktorkę. Taniec byl świetną zabawą i atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. I po raz kolejny mogliśmy przekonać się, jak zdolne dzieci mamy.
Dodatkowo uczestnicy otrzymali legitymację tancerza, gdzie będą zbierać naklejki, za naukę nowych figur itp.
My serdecznie dziękujemy Pani Oliwi, ktora zdecydowanie jest świetną prowadzącą. Zapraszamy kolejne dzieci do zapisów na stronie:
https://skakanka.dance/cennik

Galeria zdjęć

542758876_803337748901636_972283437598689399_n 543427930_803337865568291_7497164617903208740_n 543490332_803337555568322_8632548614266171762_n 544726675_803339532234791_7864052211450545454_n 544873851_803337408901670_7303043147932164695_n 544921517_803338505568227_1980716247854275631_n 544975436_803337652234979_6383446336046036029_n 545064789_803339965568081_1043654723144092215_n 545096666_803337158901695_5624693466859052186_n 545168698_803338112234933_6890537574492248716_n 545198914_803337982234946_8092127930042500259_n 545453755_803337125568365_7722719375512662787_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności