GOK Sadki

2025.09.10 JABŁONECZKA - POWRÓT PO WAKACYJNEJ PRZERWIE

Ocena 0/5


Odbyła sie pierwsza próba w nowym roku szkolnym naszego Dziecięcego Zespołu Folklorystycznego Jabłoneczka. Czas wrócić do cotygodniowych zajęć pod czujnym okiem prowadzącej - Pani Eweliny Gondek.
Do zespołu dołączyło kilka nowych osób. Pierwsza próba to przypomnienie zasad panujących na zajęciach. Nie obyło się bez powtórzenia podstawowych kroków. A wspólny śpiew zdecydowanie wszystkim przypadł do gustu.
"Jabłoneczka" to zespół, który już od lat rozwija swoją działalność przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach. Dzieci z dumą reprezentują naszą Gminę w różnych konkursach. Są pelne zapału, uśmiechów i pozytywnych emocji. 


Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

Galeria zdjęć

545654107_808219791746765_1709078760277235256_n 546614107_808220121746732_7784329013436065032_n 546621531_808220001746744_5534540412502480709_n 546754237_808220285080049_4456170303496054369_n 547386388_808219875080090_8145116545767941355_n 547489647_808219838413427_5299624779738973100_n 547495755_808219758413435_8222407532589820841_n 548102705_808219915080086_6645375795527367446_n 548136318_808219715080106_8077514732839565193_n 548735529_808220231746721_8357037966194375259_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności