GOK Sadki

2025.10.10  TEATR MASKA 

Ocena 0/5


Dziś do Gminnego Ośrodka Kultury  zawitał Teatr Maska z Krakowa,który zaprezentował uczniom klas I-III ,ze Szkoły Podstawowej w Sadkach,wyjątkowy spektakl pt."Na końcu świata - Przygody Misia i Kacpra pirata". To pełna humoru, przygód i ciepła opowieść o przyjaźni  i odkrywaniu tego co w życiu jest naprawdę ważne.
Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie, chętnie uczestniczyły w przygodach bohaterów, a na koniec nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Miały okazję podziwiać wspaniałą grę aktorską oraz wiele się nauczyć.Tym razem dowiedziały się jak wielką moc ma prawdziwa przyjaźń ,a także tego,że czasem wymaga ona poświęceń. Dziękujemy za ciekawy spektakl.

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).. zm.).

Galeria zdjęć

IMG_4137 IMG_4138 IMG_4139 IMG_4140 IMG_4141 IMG_4148 IMG_4149 IMG_4150 IMG_4151 IMG_4152 IMG_4153
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności