2025.12.02 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ
We wtorek odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na "Najpiękniejszą kartkę świąteczną". Komisja konkursowa w składzie: Joanna Brzozowska, Hanna Neulitz oraz Monika Mitek przyznała następujące nagrody:
Dzieci przedszkolne:
1 miejsce - Piotr Lewiński
2 miejsce - Tymon Przywecki
3 miejsce - Joachim Lemański
Wyróżnienie: Blanka Rosiak, Klara Zielińska, Liliana Mikusek, Maksymilian Ptak, Aniela Kominiak, Olga Miniszewska, Karolina Miniszewska, Marcel Leśniak, Leon Skowroński, Sebastian Toda, Antoni Szymański, Antoni Bogusz, Jadwiga Szymańska, Nina Ostaszewska, Kacper Jaskólski, Maria Styba, Pola Przywecka.
Klasy I-III:
1 miejsce: Marta Rajchowicz
2 miejsce: Tomasz Rajchowicz
3 miejsce: Maria Kominiak
Klasy IV-VIII:
1 miejsce: Antonina Kubik
2 miejsce: Julia Skonieczna
3 miejsce: Wiktor Bukato, Patryk Żygowski
Wyróżnienie: Jakub Staniszewski, Adam Przywecki
Uczniowie szkół ponadpodstawowych:
1 miejsce: Martyna Wojciechowska
2 miejsce: Maja Wajer
3 miejsce: Paulina Osmańska.
Po odbiór nagród serdecznie zapraszamy na nasze Gminne Mikołajki Profilaktyczne od godziny 15:00.
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!