2025.12.09 PODRÓŻNICZY KLUB SENIORA - SPOTKANIE PRZY KAWIE
W minionym tygodniu odbyło się ostatnie spotkanie przy kawie w ramach Podróżniczego Klubu Seniora. Panie rozmawiały między innymi o kabarecie, który miały okazję wcześniej oglądać.
Kabaret Moralnego Niepokoju rozbawił wszystkich do łez. "Normalne to to nie jest", ten tytuł na długo pozostanie w pamięci. Taka forma rozrywki najbardziej przypadła Paniom do gustu.
Chętnie też rozmawiano o całym projekcie. Wspominano jego początki, najlepsze momenty. To było spotkanie pełne emocji.
Autor: Monika Mitek.
#FunduszeEuropejskie #KrajnaPałuki #seniorzy
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!