2026.01.20 WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO - CZYSTYM POWIETRZEM ODDYCHAĆ CHCĘ, O ŚRODOWISKO TROSZCZĘ SIĘ!
Wczoraj w sali nr 33 obradowała komisja w składzie: Hanna Neulitz, Katarzyna Kaczor oraz Iwona Biniak. Panie wybierały najlepsze prace w konkursie "Czystym powietrzem oddychać chcę, o środowisko troszczę się", który realizowaliśmy przy współpracy z Gminną Sadki- Referatem Rolnictwa, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska. Nie było to łatwe zadanie, ponieważ dostarczone prace wykonane były na bardzo wysokim poziomie. Po bardzo emocjonujących obradach wyniki przedstawiają się następująco:
Klasy I-III:
1 miejsce - Franciszek Siemion
Wyróżnienie: Nadia Boinska, Oskar Szałkowski, Olga Lewińska.
Klasy IV-VI:
1 miejsce - Adam Przywecki
Wyróżnienie: Rita Zygmunt, Paula Szałkowska, Julia Skonieczna.
Klasy VII-VIII:
1 miejsce: Emilia Hoppe
Wyróżnienie: Dominika Mitek, Nadia Kominiak, Kacper Majchrzak.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom. Jesteśmy bardzo dumni, ze tak zdolne dzieci mieszkają w naszej gminie.
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!