2026.02.17 CERAMIKA DLA DZIECI
Wczoraj po raz kolejny spotkaliśmy się w pracowni ceramicznej.
Tym razem tematem przewodnim były motywy wielkanocne – powstały zajączki, baranki, kurczaczki oraz pięknie zdobione pisanki.
Do naszej młodszej grupy dołączyło kilku nowych uczestników, ale po efektach widać, że radzą sobie znakomicie.
Najpiękniejsze jest to, że każdy może stworzyć coś po swojemu – nie ma dwóch takich samych prac. Widać ogromny postęp i coraz większą swobodę w pracy z gliną.
Teraz czekamy na wypał, a potem przyjdzie czas na szkliwienie – już nie możemy doczekać się efektów końcowych.
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych warsztatach!
Materiał: H. Siemion
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!