26.03.2026 WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ
We wtorek 24.03. został rozstrzygnięty konkurs na palmę wielkanocną. Dostarczono 25 palm. Komisja konkursowa w składzie:
- Ks. proboszcz Witold Korowajczyk
- Pani Iwona Biniak
- Pan Mariusz Czyż
postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników:
PRZEDSZKOLE
1 miejsce Nina Ostaszewska
Olga Miniszewska
2 miejsce Maksymilian Ptak
UCZNIOWIE KLAS I-III
1 miejsce Szymon Krzemkowski
2 miejsce Gabriela Mitek
UCZNIOWIE KLAS IV-VI
1 miejsce Wojciech Walkowiak
2 miejsce Martyna Mazurek
3 miejsce Marianna Żebrak
Karol Góra
UCZNIOWIE KLAS VII-VIII ORAZ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
1 miejsce Michał Krzemkowski
2 miejsce Mateusz Góra
OSOBY DOROSŁE
1 miejsce Halina Rózga
PRACE GRUPOWE-PRZEDSZKOLE
1 miejsce Przedszkole w Dębionku,
Przedszkole w Dębowie
2 miejsce Oddział przedszkolny przy SP Sadki Grupa " Pracowite Mrówki ",
Odział przedszkolny przy SP Sadki Grupa " Jeżyki "
PRACE GRUPOWE -KLASY I-III
1 miejsce Klasa Ia SP Sadki
2 miejsce Klasa IIc SP Sadki
3 miejsce Klasa IIIc SP Sadki
Klasa IIIf Dębowo
PRACE RODZINNE
1 miejsce Rodzina Siemion
PRACE ZBIOROWE -MŁODZIEŻ
1 miejsce Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Żakus " w Anielinach
2 miejsce Klasa IIIHT ZSCKR w Samostrzelu
PRACE ZBIOROWE - DOROŚLI
1 miejsce Dom Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią
2 miejsce Dom Dziennego Pobytu w Mrozowie
Gratulujemy,nagrody i dyplomy zostaną wręczone jutro po mszy świętej o godz.11.00 w kościele parafialnym w Sadkach, zapraszamy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!