2025.07.01 Powitanie wakacji w Dębowie
POWITANIE WAKACJI w Dębowie
2025.07.01 na boisku szkolnym w Dębowie odbył się festyn na powitanie wakacji dla dzieci z Dębowa oraz okolic. Na dzieci czekało wiele atrakcji, z których bardzo chętnie korzystały. Do dyspozycji naszych gości był dmuchaniec oraz wiele ciekawych animacji. Dzieci mogły sobie zrobić brokatowy tatuaż lub pomalować twarz. Nie zabrakło, także słodyczy oraz smakołyków takich jak gofry, które przygotowywały panie z Klubu Mam, działającego przy Filii Bibliotecznej oraz panie z Rady Sołeckiej w Dębowie. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Dębowie oferowały dzieciom przepyszny popcorn oraz watę cukrową. Dużą atrakcją okazał się także nasz gość „Pan Ciastek”, z którym można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Młodsi uczestnicy zabawy, mogli także pobawić się, malując na przygotowanej folii. Do dyspozycji mieli farby, pędzelki oraz swoje paluszki.
Największą frajdą okazała się jednak kąpiel w pianie. W tak upalny dzień, taka atrakcja była doskonałą okazją do schłodzenia się.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!