GOK Sadki

2025.12.11 Warsztaty świąteczne w kl. I w Dębowie

Ocena 0/5

Zajęcia świąteczne w kl. I w Dębowie

2025.12.11 panie z Centrum Kształcenia oraz Filii Bibliotecznej w Dębowie zostały zaproszone przez wychowawcę kl. I Panią Patrycję Budzyńską do przeprowadzenia zajęć świątecznych z pierwszakami. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowanych zadaniach, które wprowadziły wszystkich w magiczny, bożonarodzeniowy nastrój.

Podczas zajęć uczniowie wykonywali papierowe postacie świętego Mikołaja. Szczególną atrakcją było tworzenie długich, białych bród z papierowych łańcuchów, które dzieci samodzielnie sklejały. Prace wymagały precyzji, cierpliwości oraz współpracy, a jednocześnie sprawiły uczniom wiele radości. W  międzyczasie wspólnie śpiewaliśmy kolędy oraz przeglądaliśmy książkę o tematyce świątecznej        pt. „Wigilia u Pętelków”. Nie zabrakło również rozmów o bożonarodzeniowych zwyczajach.

Zajęcia okazały się wspaniałą okazją do integracji zespołu klasowego i wprowadzenia uczniów w radosny czas oczekiwania na święta.

Materiał: Michalina Szałkowska, Justyna Kromrych

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).

 

Galeria zdjęć

3 4 5 6 7 8 9 m n v 1 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności