GOK Sadki

BOISKO ORLIK ZAMKNIĘTE OD 16.06.2026 R. DO 30.08.2026 R.

Ocena 0/5

W związku z realizacją zadania pn. „Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko–Orlik 2012 w Sadkach” informujemy, że obiekt będzie nieczynny od 16 czerwca 2026 r. do 30 sierpnia 2026 r.
W tym czasie prowadzone będą prace modernizacyjne mające na celu poprawę funkcjonalności i jakości infrastruktury sportowej, w związku z uzyskaniem dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki na realizację zadania inwestycyjnego w ramach programu modernizacji kompleksów sportowych „MOJE BOISKO – ORLIK 2012”.
Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki
W ramach modernizacji kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w Sadkach wykonane zostaną prace:
- czyszczenie nawierzchni i malowanie linii boiska do koszykówki wraz z miejscową wymianą nawierzchni EPDM,
- wymiana uszkodzonych paneli ogrodzeniowych,
- wymiana siatki piłkochwytów,
- modernizacja zaplecza szatniowo-socjalno-sportowego,
- wymiana opraw oświetleniowych,
- wymiana siedzisk na trybunach,
- wymiana kamer monitoringu i montaż dodatkowych kamer monitoringu.
W związku z zamknięciem kompleksu sportowego Orlik na czas remontu zostaje udostępnione boisko sportowe w Sadkach.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Źródło: Facebook Gmina Sadki

powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności