GOK Sadki

PODRÓŻNICZY KLUB SENIORA

Ocena 0/5

28 kwietnia w Centrum Usług Społecznych w Nakle nad Notecią odbyła się uroczystość wręczenia umów o powierzenie grantów w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania "Srebrna Dolina Noteci", współfinansowanego ze środków programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. 

Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach otrzymał dofinansowanie na kwotę 73 216.27 złotych. Dzięki udzielonemu grantowi osoby starsze będą mogły zapisać się do PODRÓŻNICZEGO KLUBU SENIORA w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach i wziąć udział w bezpłatnych zajęciach i wyjazdach.

Oferta ta jest skierowana dla osób, które ukończyły 60. rok życia i zamieszkują na obszarze LSR. Rekrutację rozpoczniemy 1 sierpnia 2025 roku. 

 

Galeria zdjęć

500559203_721973797038032_5392385183078662398_n 500068461_721973607038051_4434397805442670584_n 500078125_721973743704704_8401572142272021922_n 500724271_721973760371369_7679398805794207784_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności