2024.03.15 WYNIKI KONKURSU "RECYKLINGOWA MARZANNA"
W piątek, 15 marca, na sali widowiskowej został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą Eko-Marzannę.
Komisja konkursowa w składzie:
Hanna Neulitz, Katarzyna Kaczor i Iwona Biniak postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:
DZIECI PRZEDSZKOLNE
1 miejsce Olga Lewińska
2 miejsce Piotr Lewiński, Michalina i Igor Tamas
3 miejsce Nina Ostaszewska
UCZNIOWIE KLAS I-III
1 miejsce Marta Rajchowicz
2 miejsce Maja Tekieli
3 miejsce Tomasz Rajchowicz, Weronika Matuszewska
Wyróżnienia: Małgorzata Wajer, Wiktor i Igor Bukato
UCZNIOWIE KLAS IV-VIII
1 miejsce Julia Siemion
2 miejsce Nadia Kominiak
3 miejsce Natalia Wajer
Wyróżnienia: Zofia Hass
UCZNIOWIE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH:
1 miejsce: Kacper Brzeziński
Gratulujemy zwycięzcom.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!