GOK Sadki

2024.03.15 WYNIKI KONKURSU "RECYKLINGOWA MARZANNA"

Ocena 0/5

W piątek, 15 marca, na sali widowiskowej został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą Eko-Marzannę.

Komisja konkursowa w składzie:

Hanna Neulitz, Katarzyna Kaczor i Iwona Biniak postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

DZIECI PRZEDSZKOLNE

1 miejsce Olga Lewińska

2 miejsce Piotr Lewiński, Michalina i Igor Tamas

3 miejsce Nina Ostaszewska

UCZNIOWIE KLAS I-III

1 miejsce Marta Rajchowicz

2 miejsce Maja Tekieli

3 miejsce Tomasz Rajchowicz, Weronika Matuszewska

Wyróżnienia: Małgorzata Wajer, Wiktor i Igor Bukato

UCZNIOWIE KLAS IV-VIII

1 miejsce Julia Siemion

2 miejsce Nadia Kominiak

3 miejsce Natalia Wajer

Wyróżnienia: Zofia Hass

UCZNIOWIE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH:

1 miejsce: Kacper Brzeziński

Gratulujemy zwycięzcom.

Galeria zdjęć

433945604_428652339703514_8639511003087018934_n 431476344_428652236370191_6620931167074923223_n 431588318_428652279703520_5993024900623085146_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności