2026.02.06 FERIE - WYJAZD DO KINA I NA KRĘGLE
Na zakończenie ferii udaliśmy się do Bydgoszczy, gdzie bardzo miło spędziliśmy czas.
Pierwszym punktem naszego wyjazdu była wizyta w Multikinie. Tam obejrzeliśmy film "Psoty", który wszystkim bardzo się podobał.
Następnie ruszyliśmy do kręgielni Enbo. Tam uczestnicy wyjazdu chetnie zmierzyli się na torach.
Wyjazd zakończyliśmy w znanej restauracji, gdzie chętnie zjedliśmy coś ciepłego i rozmawialiśmy o minionym dniu.
To był bardzo udany wyjazd.
Autor: Monika Mitek.
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).. zm.).


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!