GOK Sadki

2026.02.06 FERIE - WYJAZD DO KINA I NA KRĘGLE

Ocena 0/5

Na zakończenie ferii udaliśmy się do Bydgoszczy, gdzie bardzo miło spędziliśmy czas.
Pierwszym punktem naszego wyjazdu była wizyta w Multikinie. Tam obejrzeliśmy film "Psoty", który wszystkim bardzo się podobał.
Następnie ruszyliśmy do kręgielni Enbo. Tam uczestnicy wyjazdu chetnie zmierzyli się na torach.
Wyjazd zakończyliśmy w znanej restauracji, gdzie chętnie zjedliśmy coś ciepłego i rozmawialiśmy o minionym dniu.
To był bardzo udany wyjazd.
Autor: Monika Mitek.
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).. zm.).

Galeria zdjęć

631106809_926469443255132_7833403771129297003_n 626839624_926469196588490_364544582374050067_n 626850287_926473186588091_7266045924377725192_n 626913545_926473296588080_2568895492708861523_n 627707806_926469623255114_5830465270786783716_n 628737527_926473499921393_3287801963031795709_n 629093785_926473396588070_7029396371812706120_n 629216842_926473439921399_2475897911803183763_n 629217775_926469346588475_708662701676043709_n 629241505_926473239921419_8215443579532196729_n 629263970_926469396588470_5818057580515211321_n 629267542_926469586588451_7246069187730092638_n 629308453_926473543254722_4448211460647003901_n 630004387_926473086588101_7259438027358601007_n 630312280_926473593254717_1422207302561296010_n 630833537_926473343254742_3363710199868521739_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności