2026.03.05 ABC MALUCHA - CZEKAJĄC NA WIOSNĘ
Dzisiaj odbyły się kolejne zajęcia dla najmłodszych. Dzieci miały okazję wziąć udział w zabawach ruchowych i plastycznych.
Po śpiewnym przywitaniu dzieci prowadząca zaproponowała zabawy w takt piosenki. Następnie przy stolikach czekały słoneczka, które trzeba było pomalować żółtą farbą. Maluchy chętnie brały pędzle w swoje ręce.
Po przejściu przez tunel na dzieci czekała żabka. Wspólne skakanie po "kałużach" pozwoliło na pozytywne wykorzystanie energii.
Zadaniem maluszków było także przygotowanie dywanu dla żabki. Mieszając kolor żółty i niebieski uzyskały zieloną barwę. Na kartkach chętnie dociskały pieczątki w różnych kształtach.
Na zakończenie każdy rzucał kamyki do stawu żabki. Oczywiście wykonane zostały one ze zgniecionych kartek papieru.
Kolejne zajęcia w następny czwartek. Serdecznie zapraszamy!
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).. zm.).


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!