2026.03.11 CERAMIKA Z KLASĄ III
Wczoraj odwiedziła nas klasa III ze Szkoły Podstawowej w Sadkach.
Podczas zajęć ceramicznych uczniowie tworzyli prace inspirowane wiosną. Po krótkim wprowadzeniu dzieci z zapałem zabrały się do pracy z gliną. Powstały piękne ptaszki, motyle oraz inne wiosenne motywy i nie tylko.
Teraz nasze prace będą suszyć się przez około dwa tygodnie, a następnie trafią do pieca na wypał. Już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć efekt końcowy!
Dziękujemy i do zobaczenia.
Materiał: H.Siemion
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.)..


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!