2026.03.07 GMINNY DZIEŃ KOBIET W SADKACH
W sobotę mieszkanki naszej gminy mogły wziąć udział w koncercie, który został zorganizowany z okazji Dnia Kobiet. Na naszej scenie wystąpił wspaniały duet - Jolanta i Jacek Kierok. Zgromadzona publiczność bawiła się świetnie.
Zebranych powitali: dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach, Pani Iwona Biniak oraz wójt Gminy Sadki, Pan Michał Piszczek. Wójt złożył życzenia wszystkiego co najlepsze dla przybyłych Pań.
Następnie na scenę wkroczyli Państwo Jolanta i Jacek Kierok. Zachęcili do wspólnych śpiewów, a ich anegdoty wywoływały salwy szczerego śmiechu. Ten występ był pięknym prezentem dla zebranych Pań i nie tylko.
Po nim wójt gminy oraz Przewodniczący Rady Gminy, Pan Andrzej Niedbała, rozdali wychodzącym drobne upominki. Ten drobny gest był idealnym zwieńczenie uroczystości.
Na zakończenie składamy wszystkim Paniom najlepsze życzenia w dniu ich święta.
"Kobieta to siła, odwaga i piękno w jednej osobie"
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).. zm.).


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!