GOK Sadki

2026.03.09 PODRÓŻNICZY KLUB SENIORA - SPOTKANIE PRZY KAWIE

Ocena 0/5

Wczoraj Panie, które w zeszłym roku uczęszczały do Podróżniczego Klubu Seniora, miały okazję spotkać się po raz kolejny. Choć projekt już zakończyliśmy, to zostały piękne relacje i chęć do dalszych spotkań.
Przy filiżance ciepłej kawy oraz kawałku ciasta Panie wymieniały się informacjami o nadchodzących wydarzeniach w naszej gminie. Dzieliły się również zdjęciami, które wykonaliśmy w czasie trwania projektu.
Oczywiście już ustalony został termin kolejnego spotkania. Bo nasze Panie zdecydowanie nie lubią się nudzić.
Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).. zm.).

Galeria zdjęć

648152668_950531777515565_5497312637744687983_n 648961164_950530504182359_6586952317601892296_n 649207390_950531804182229_4844540311804492669_n 649850997_950531834182226_1425962772067340507_n 649892727_950530457515697_5921233409472117329_n 650748604_950530544182355_1807703246949276301_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności